O mnie

Witam Cię na moim blogu!

KIM JESTEM?

Mam na imię Edyta, mieszkam na Śląsku i jestem szczęśliwym dzieciakiem pokolenia '93.

Miłośniczka małych i uroczych rzeczy, uzależniona od telefonu, którym robi tysiące zdjęć tego co zamierza zjeść. Mała osóbka w wielkiej kuchni mająca słabość do czekolady, małych słodkich wypieków oraz wszystkiego, co na swój sposób ocieka lukrem. Na co dzień uwielbia celebrować śniadania kultową owsianką na ciepło z dodatkiem orzechów oraz sezonowych owoców.
Mam niespokojną głowę pełną pomysłów i pozytywne nastawienia do otaczającego mnie świata. Nieustannie poszukuję siebie i nowych smaków. Staram się brać od życia jak najwięcej, wykorzystując każdy dzień do robienia wspaniałych rzeczy i walczyć z moim słomianym zapałem z którym czasem po prostu przegrywam...

JAK ZACZYNAŁAM?

Z blogosferą jestem związana od 2011 roku. Stawiałam pierwsze, niepewne kroki, tworzyłam, kreowałam, uczyłam się na błędach, pisałam co mi w duszy gra, ale dopiero w 2012 roku odważyłam się działać na poważnie i założyłam bloga, który stał się odzwierciedleniem mnie.

Zawsze byłam zdania, że blogować może każdy. Każdy kto ma trochę wolnego czasu, głowę pełną pomysłów i dostęp do internetu. To świetna forma na wyrażenie siebie, własnych przemyśleń, zainteresowań. Spięłam tyłek i tak pewnego kwietniowego późnego popołudnia w 2012 roku stworzyłam blog, który początkowo istniał pod zupełnie inną nazwą i poruszał zupełnie odległe zagadnienia niż dotychczas.

Rok 2014 przyniósł wiele zmian, które okazały się znaczące dla dalszego rozwoju bloga i sprawiły, że moje małe miejsce w sieci stało się dla mnie przytulne i przejrzyste. Poszerzyłam  swoje zainteresowania, stałam się ciekawa świata, optymistycznie spoglądałam w przyszłość, nauczyłam się chwytać każdy dzień i cieszyć się z małych rzeczy. Choć czasem chandra, lenistwo i słomiany zapał bierze górę, staram się z nimi walczyć. A co jeśli przegrywam? Wtedy tak po prostu  robię przerwę na złapanie oddechu i doładowanie baterii.

O CZYM BLOGUJĘ? 

To miejsce jest związane przede wszystkim z kulinarnymi eksperymentami, z którymi zmagam sie każdego dnia. Właśnie tutaj staram się stworzyć miejsce dla pozytywnych ludzi, którzy nie boją się marzyć i dążyć do wcześniej postawionych sobie celów. Jeśli cos postanowią, to to ugotują. A jeśli nie wyjdzie? Trudno. Uda sie innym razem ;-)
Tak więc znajdziesz tutaj przede wszystkim sporą dawkę udanych eksperymentów kulinarnych, czyli cykl gotuję i piekę tak jak umiem najlepiej, porady kulinarne, recenzje książek czy odchudzone potrawy. 

Tak więc, mam taką cichą nadzieję, że uda mi się zaradzić Was uśmiechem i miłością do eksperymentowania w kuchni!

Zaczynamy!

Blog prowadzę od 24.04.2012r.

1 komentarz: